شادکام: نفت آبادان قوی‌تر از فصل قبل است

[ad_1]

شادکام: نفت آبادان قوی‌تر از فصل قبل است

خوزستان اسپورت- مهاجم تیم فوتبال صنعت نفت آبادان اعتقاد دارد که این تیم در فصل پیش‌رو قوی‌تر از شانزدهمین دوره لیگ برتر خواهد بود.

به گزارش خوزستان اسپورت، محمد شادکام درباره شرایط فعلی صنعت نفت و عملکرد این تیم در فصل نقل‌وانتقالات به تسنیم گفت: وضعیت تیم ما برای فصل جدید خوب است. خدا را شکر امسال بازیکنان باکیفیتی به صنعت نفت اضافه شده‌اند. چند بازی تدارکاتی هم انجام داده‌ایم که به سود تیم ما بود. در کل معتقدم صنعت نفت نسبت به فصل گذشته قوی‌تر شده است. امیدوارم بتوانیم در شروع لیگ برتر نتایج خوبی بگیریم و در طول بازی‌ها باعث خوشحالی هواداران صنعت نفت و مردم آبادان شویم.

وی در پاسخ به این پرسش که اصلی‌ترین هدف صنعت نفت در فصل پیش‌رو چیست، تأکید کرد: ما فصل گذشته دنبال رتبه تک‌رقمی بودیم، ولی امسال با بازیکنانی که به تیم ما اضافه شده‌اند و کیفیتی که داریم، دنبال کسب سهمیه آسیا هستیم و تلاش می‌کنیم تا در نهایت به این هدف برسیم، هرچند که می‌دانم کار سختی درپیش خواهیم داشت.

مهاجم تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با اشاره به قرعه نفتی‌ها در بازی‌های ابتدایی لیگ برتر اظهار داشت: همه بازی‌ها سخت است و در لیگ برتر بازی آسان نداریم. امیدوارم که بتوانیم لیگ را خوب شروع کنیم و نتایج خوبی بگیریم.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *